Ponuka


Spoločnost MAESTRO vykonáva montáž nábytku ľubovoľného rozmeru, farby a individuálne navrhnuje predné a vnútorne časti skríň. Vyrába moderné, trvalé, praktické, estetické vstavané skrine - do chodieb, izieb, salónov, spální, šatníkov, kancelárií, podkrovia, kuchyne, špajzí alebo garáži, ktoré môžu slúžiť aj ako oddelenie jednotlivých priestorov posuvnými prechodovými dverami.

Poskytuje komplexnú montáž šatníka a vstavanej skrine  s využitím systému posuvných dverí značky Senator. Od roku 1998 sme autorizovaným obchodným partnerom tejto spoločnosti. Značka Senator ponúka nielen moderný, elegantný a nadčasový vzhľad, ale aj ergonómiu. Umožňuje zaujímavo, inovatívne a elegantným spôsobom usporiadať obytné a úžitkové priestory.
 

Neobmedzené možnosti systému umožňujú vytvoriť interiér jedinečného charakteru. Umožňuje vybrať si zo širokej škály výplní, možnosti predelenia častí nábytku z rôznych materiálov [drevotrieska, zrkadlo, sklo, ratan, bambus, ekokoža, loom, tapeta, fototapeta... ] v konfigurácii jednoduchých, šikmých alebo krivočiarych tvarov (napr. oblúky, vlny) vo vodorovnej alebo zvislej polohe. Táto značka umožňuje vytvoriť jedinečný vizuálny efekt. Naplníme Vaše sny o priestore a skriniach.

Trvácnosť a spoľahlivosť zaručuje používanie vysoko kvalitných profilov, mechanizmov na posuvné dvere renomovanej značky SENATOR a iných materiálov používaných pri výrobe a to: laminovaná drevotrieska KRONOPOL, ABS hrany SCHILSNER, sklá a zrkadlá EXCELLENT, dosky UNITEK s prírodným povrchom ratanovým, bambusovým a ekokožou a príslušenstvo COMODO. Tieto spomínané materiály, ktoré sa využívajú pre korpus nábytku a systémov dverí, ktoré sú inštalované nami, Vám budú dlho slúžiť, lebo sú to skrine od poľských majstrov. Kvalitne, rýchlo a lacnejšie ako čakáte.

 

Presvedčte sa u MAESTRA.
Tel..: +48 18 444 12 77
Email: poczta@maestro-szafy.pl